Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 06.05.2010, 14:36
Skipper napisał(a):Wyświetl post
To cie ktoś w niezłego ..uja robi.

Sędzią meczu ma być według PS Paweł Gil.




Wydaje mi się, czy za podawanie takich informacji czy też słynnych inf. telelfonicznych/sms-owych rozdawane są bany czasowe
?

Zwracam honor.Tym razem cynk okazał się nietrafiony ws.Małka,jednakże kolego rozdawanie banów to jedno,a to kim jesteś... i jak sie zachowujesz... to drugie.
W miejsca wielokropków wpisz sobie nazwy zwierząt domowych.
Masakra.
U nas na takich mówi się podpierdalacz?konfident?...wybierz sobie.
Co do meczu.
Największe obawy mam co do występu Juszczyka.Co prawda nie spodziewam się jakichś huraganowych ataków legionistów,ale faktycznie interwencje Mario w porównaniu do Juha są jak jazda beemką do podróży trabantem.
Chciałbym żeby od początku zagrał Kirm,może w końcu by mu poszło tak jak tego oczekujemy.
Jestem optymistą mimo wszystko.0-2 do przodu!!
Odpowiedz cytując