Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 06.05.2010, 14:32
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ehhh

2 lata temu na bank by było : "Cupiał nigdy nie zatrudni juz Kasperczaka"

Oczywiscie rozumiem pana Iwana. On wie ze Cupiał nie wybaczy braku tytułu, w koncu TERAZ z nim siedzi 24/h i rozmawiaja o lidze.


a jakos mu wybaczył, skoro jest teraz naszym trenerem, wiec ... ?
Iwan raczej nie jest godny zaufania. Te słowa radzę puszczać mimochodem.

Jeśli chodzi o mecz Wisły z Legią, to już tylko 2 dni dzielą nas od przekonania się, czy nasza drużyna będzie zdolna do wydarcia trzech punktów na Ł3. Ciekawa jest jedna rzecz (z oficjalnej):

Cytat:
Wracając do poszukiwań składu na mecz z Legią: praktycznie w trakcie każdej gry treningowej drużyna była ustawiana inaczej. Zawodnicy zmieniali się zespołami, ale i pozycjami na boisku. Największa konkurencja o miejsce w składzie będzie chyba na środku pomocy. O miejsce obok raczej pewnego wyjściowej jedenastki Radosława Sobolewskiego walczą Tomas Jirsak, Junior Diaz, Issa Ba, Krzysztof Mączyński i Łukasz Garguła. Otwarta pozostaje też kwestia obsady skrzydeł. Andraż Kirm był na przykład próbowany dziś zarówno po prawej jak i lewej stronie boiska.
Garguła i Mączyński raczej nie wchodzą w grę z wiadomych względów. Zastanawiam się tylko, czy Heniu nie będzie za bardzo kombinował, bo schemat najlepszej jedenastki meczowej może okazać się jednym, wielkim eksperymentem.
Odpowiedz cytując