Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6658
Stary 06.05.2010, 13:22
Ela napisał(a):Wyświetl post
Dziś pojawiła się jednak informacja, iż 5 głos nienależący do "ścisłej" załogi samolotu był kobiecy...
Co za pech ! :]
to info było wczoraj stąd wiedziałem ze stewardessa nie steward :]

wolfy
ale tan cały "migal' to się pierdołami zajmuje, poza tym były tu wrzucane zdjęcia zony Komorowskiego :]
Niesioł potrafi ostrzej przywalić więc nie robiłbym o tę "niesympatyczność" szumu
czytałem to wczoraj czegoś bardziej dosadnego się spodziewałem, a to zwykła gierka
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 06.05.2010 o godz. 13:30.