Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 06.05.2010, 12:56
ehhh

2 lata temu na bank by było : "Cupiał nigdy nie zatrudni juz Kasperczaka"

Oczywiscie rozumiem pana Iwana. On wie ze Cupiał nie wybaczy braku tytułu, w koncu TERAZ z nim siedzi 24/h i rozmawiaja o lidze.

Cytat:
A.Iwan: Wiem po sobie, że Cupiał nie wybacza. Kasperczakowi też nie wybaczy.
a jakos mu wybaczył, skoro jest teraz naszym trenerem, wiec ... ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując