ehhh
2 lata temu na bank by było : "Cupiał nigdy nie zatrudni juz Kasperczaka"
Oczywiscie rozumiem pana Iwana. On wie ze Cupiał nie wybaczy braku tytułu, w koncu TERAZ z nim siedzi 24/h i rozmawiaja o lidze.
Cytat:
|
A.Iwan: Wiem po sobie, że Cupiał nie wybacza. Kasperczakowi też nie wybaczy.
|
a jakos mu wybaczył, skoro jest teraz naszym trenerem, wiec ... ?