Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4926
Stary 06.05.2010, 12:31
No,może mówisz prawdę,ale po twoim wcześniejszym poście można wywnioskować,że myślisz że utrzymanie kontraktów i ogólnie klubu nie kosztuje nic...

Do tego można dodać:Skąd mamy mieć kasę na transfery,kiedy dostajemy od Levadii i nie mamy szansy dostać kasy za awans do LM?

Dobra więcej nie piszę tutaj postów na temat ile Cupiał daje z transferów,a ile bierze sobie...
Odpowiedz cytując