Mamba napisał(a):

|
Z Brozkiem w ataku to nic nie zdziałamy,a ten mecz trzeba wygrać...
|
Zwłaszcza, że przeciw sobie będzie miał jednego z niewielu prawdziwych profesjonalistów polskiej ligi.
Mucha niestety robi różnicę.
Przewiduję podobny scenariusz do meczu z Lechem.
Choć bardzo chciałabym się mylić.