|
zacznijmy od tego kto strzelił bramki piastowi...
a po drugie co macie do Patryka jak moim zdaniem on z Boguskim są najlepszymi graczami w wiślackim ataku no jeszcze jest głowa z Sobolewskim ale oni bardziej z tyłu
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
|