Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
285
06.05.2010, 09:59
Z Brozkiem w ataku to nic nie zdziałamy,a ten mecz trzeba wygrać... Chciałbym, żeby Heniu przesunął Małego do ataku za którym grałby Ba, w środku def Sobol Diaz i skrzydła to Krim/Boguski i Łobo. Przynajmniej atak miałby szanse w końcu zaistnieć.
Mamba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mamba
Znajdź inne posty napisane przez Mamba