TSW Fanatyk napisał(a):

|
Macie jakieś problemy z logowaniem na to forum? Tzn chodzi o pamiętanie hasła. Mam zapamiętane hasło w Mozilli i dałem też opcję"pamiętaj mnie" a i tak po przejściu ze strony głównej na forum muszę się logować.Da się coś z tym zrobić?
|
Sprawdz ustawienia ciasteczek (cookies) w przeglądarce. Jeśli masz ustawione brak cookies (czy cos w ten deseń) to właśnie tutaj tkwi błąd.