Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15948
Stary 06.05.2010, 09:43
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Macie jakieś problemy z logowaniem na to forum? Tzn chodzi o pamiętanie hasła. Mam zapamiętane hasło w Mozilli i dałem też opcję"pamiętaj mnie" a i tak po przejściu ze strony głównej na forum muszę się logować.Da się coś z tym zrobić?
Sprawdz ustawienia ciasteczek (cookies) w przeglądarce. Jeśli masz ustawione brak cookies (czy cos w ten deseń) to właśnie tutaj tkwi błąd.
Odpowiedz cytując