Ja bym zagrał 3 pomocnikami w środku, inaczej nas zdominują. Heniu zawsze chce ofensywną piłkę grać, ale na wyjeździe z Legią to się nigdy nie sprawdzało i dostawaliśmy w łeb ;/
Widziałbym tak:
Diaz, Sobolewski - Małecki, Ba, Łobo - Brożek. Z takim warunkiem, że Diaz tylko jeździ sankami i wyma..... kulasami gdy w odbiorze, żadnego rozgrywania czy przyjmowania piłki przez tego zawodnika. On ma latać jak hart, a po odbiorze oddać do najbliższego partnera i nie przeszkadzać

Niestety większość słaba lub bez formy, ale alternatywy żadnej. Ewentualnie gdyby Ba nie domagał to Mączyński. Gość ma chęć do gry, jest waleczny i ma uderzenie.