Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 06.05.2010, 00:31
Matematycznie to my mamy największe szanse - nie dość że mamy te pół punktu przewagi, to nie gramy już meczu z bezpośrednim przeciwnikiem.

Tyle że matematyka matematyką a rzeczywistość wygląda trochę inaczej.
Nie patrząc już dalej w las, czeka nas mecz z Legią która tak na prawdę gra tak jak i my o życie = puchary/my mistrz .Ruch wtopił więc wiadomo że tylko 3 pierwsze drużyny w nich wystąpią.

Z Legią w Wawie, przez ostatnie lata wygraliśmy tylko raz i to w meczu o prestiż, tak więc są oni lekkimi faworytami a nasza wygrana jest najmniej prawdopodobna - gdzie oczywiście to 'najmniej' nie znaczy że szanse są małe.

Ogólnie(nie zabijcie) na dziś realnie patrząc , Amica jest faworytem do majstra - ma te pół(pół wiadomo czemu) punku mniej ale na wiosnę jest zdecydowanie lepszą drużyną niż my - odrobili 7 pkt w 10 kolejkach.

Mam takie przekonanie że ta kolejka będzie kluczowa czyli jeśli wygramy z Legią to jest bardzo duża szansa że pójdziemy za ciosem, jeśli nie wygramy to jest taka sama szansa że mamy posprzątane.
94 - Allah Akbar!!