|
Matematycznie to my mamy największe szanse - nie dość że mamy te pół punktu przewagi, to nie gramy już meczu z bezpośrednim przeciwnikiem.
Tyle że matematyka matematyką a rzeczywistość wygląda trochę inaczej.
Nie patrząc już dalej w las, czeka nas mecz z Legią która tak na prawdę gra tak jak i my o życie = puchary/my mistrz .Ruch wtopił więc wiadomo że tylko 3 pierwsze drużyny w nich wystąpią.
Z Legią w Wawie, przez ostatnie lata wygraliśmy tylko raz i to w meczu o prestiż, tak więc są oni lekkimi faworytami a nasza wygrana jest najmniej prawdopodobna - gdzie oczywiście to 'najmniej' nie znaczy że szanse są małe.
Ogólnie(nie zabijcie) na dziś realnie patrząc , Amica jest faworytem do majstra - ma te pół(pół wiadomo czemu) punku mniej ale na wiosnę jest zdecydowanie lepszą drużyną niż my - odrobili 7 pkt w 10 kolejkach.
Mam takie przekonanie że ta kolejka będzie kluczowa czyli jeśli wygramy z Legią to jest bardzo duża szansa że pójdziemy za ciosem, jeśli nie wygramy to jest taka sama szansa że mamy posprzątane.
|