Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.05.2010, 21:02
spartan napisał(a):Wyświetl post
Nie. Jeśli dobrze zrozumiałem to miało brzmieć: sędziuje Małek więc NIE wygra Wisła.
Ja (i chyba większość Wiślaków) mamy alergię na tego rozjemcę a on chyba ma na Wisłę. (...)
A akurat Małka obserwuję od lat i dziwnie ten gość właśnie w taki drobny sposób kręci Wisłę.
Ech.. tak sobie przeglądałem statystyki Małka i...
Cytat:
Robert Małek

2003-11-09 Polonia Warszawa 2-5 Wisła Kraków
2004-05-02 Wisła Kraków 3-1 Widzew Łódź
2004-08-07 Wisła Kraków 4-0 Polonia Warszawa
2004-09-25 Zagłębie Lubin 1-7 Wisła Kraków
2005-10-02 Wisła Płock 1-2 Wisła Kraków
2006-08-20 Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce
2006-10-01 Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków
2007-05-09 Wisła Kraków 0-0 Zagłębie Lubin
2007-05-22 GKS Bełchatów 1-2 Wisła Kraków
2007-08-25 GKS Bełchatów 0-0 Wisła Kraków
2007-10-28 Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa
2008-04-23 Wisła Kraków 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
2008-09-14 Wisła Kraków 1-4 Lech Poznań
2008-10-26 Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków
2009-05-10 Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa
2010-03-05 Wisła Kraków 0-1 Arka Gdynia
2010-04-24 Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań
Odpowiedz cytując