Uzytkownik Arkas wyraźne przesadza w podpisie z politycznymi wygłupami. To nie jest targ polityczny, niech każdy lubi swoich itd ale róbcie z forum Wisły sejmu. Z resztą ładnie ostatnio podsumował Marcin Daniec tych wariatów.
Eternit napisał(a):

Może warto by, tematy meczowe zamykać na czas trwania meczu i otwierać trochę po jego zakończeniu gdy emocje już nieco opadną. Zmniejszy to liczbę głupich wpisów, a i modzi będą mieli mniej do roboty i banowania
|
Podpisuje sie zdecydowanie.