Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1894
Stary 05.05.2010, 20:56
Uzytkownik Arkas wyraźne przesadza w podpisie z politycznymi wygłupami. To nie jest targ polityczny, niech każdy lubi swoich itd ale róbcie z forum Wisły sejmu. Z resztą ładnie ostatnio podsumował Marcin Daniec tych wariatów.



Eternit napisał(a):Wyświetl post
Może warto by, tematy meczowe zamykać na czas trwania meczu i otwierać trochę po jego zakończeniu gdy emocje już nieco opadną. Zmniejszy to liczbę głupich wpisów, a i modzi będą mieli mniej do roboty i banowania
Podpisuje sie zdecydowanie.
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 05.05.2010 o godz. 20:59.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując