Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 05.05.2010, 20:52
fond napisał(a):Wyświetl post
No to jak się sprawdzi to nasze gwiazdki będą miały od razu alibi na kogo zwalić Teorie spiskowe fajna rzecz, ale może bez przesady - gramy kichę. Jakbyśmy grali jak mistrzowie to wygrywalibyśmy niezależnie od sędziów.

Dokładnie, wtedy nikt by się nie czepiał, że sędziuje Małek, wałek czy inny Rysiek z Klanu.
Dyskusja skupiłaby się na tym ile bramek strzelimy, ile strzałów oddamy, kto wyjdzie w składzie.

Ale, że gramy jak gramy przez większość sezonu to trzeba zmienić temat na sędziego, który na pewno pozbawi nas zwycięstwa.
Nic bardziej mylnego jak naszym zawodnikom będzie się chciało zapierdzielać po boisku za każdą piłką, walczyć, grać a nie stać to nawet sędzia nam nie przeszkodzi i wygramy.


A tak po za tym to 10 stron przed meczem oczom nie wierze
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 05.05.2010 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując