Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 05.05.2010, 20:23
Cytat:
Nie. Jeśli dobrze zrozumiałem to miało brzmieć: sędziuje Małek więc NIE wygra Wisła.
Ja (i chyba większość Wiślaków) mamy alergię na tego rozjemcę a on chyba ma na Wisłę. Tak więc to obopólne uczulenie musi podnieść gorączkę przed i w trakcie meczową.
Wisła przeważnie nie wygrywa, gdy sędziuje Małek, to fakt. Problem w tym, że sędziuje on głównie mecze z Legią i Lechem, a z oboma tymi rywalami nam nie idzie w ostatnich latach. Czy Małek przekręcił nas, gdy dostaliśmy oklep od Amici 1-4? Albo w ostatnim 0-0? W tym sezonie sędziował nam też spotkanie ze słabiutką Arką? Czyżby i tu nasza porażka była winą tego arbitra? Rok temu sędziował nam dwa mecze z Legią i również nie przypominam sobie rażących błędów. Ba, drugi mecz nawet wygraliśmy, więc jednak można. Nie twierdzę, że Małek jest wybitnym arbitrem, ale nudne jest to ciągłe narzekanie na niego, bo można z tego wywnioskować, że jesteśmy wiecznie pokrzywdzeni i fakt, że jeszcze nie mamy mistrza jest winą sędziów, a nie fatalnej gry naszych kopaczy.
Odpowiedz cytując