Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 05.05.2010, 20:09
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o takie podejście- o Małek, więc Legia wygra itp.
Nie. Jeśli dobrze zrozumiałem to miało brzmieć: sędziuje Małek więc NIE wygra Wisła.
Ja (i chyba większość Wiślaków) mamy alergię na tego rozjemcę a on chyba ma na Wisłę. Tak więc to obopólne uczulenie musi podnieść gorączkę przed i w trakcie meczową.

Oczywiście, że Siejewicz powinien gwizdnąć karnego i wywalić Brożka za rękę a w meczu z Piastem strzeliliśmy gole po 2 spalonych. Oczywiście, że sędziowie się mylą. Ale czym innym jest się mylić a czym innym małymi błędnymi decyzjami rozwalać wynik i przebieg meczu. A akurat Małka obserwuję od lat i dziwnie ten gość właśnie w taki drobny sposób kręci Wisłę.
Zdarzało się, że kluby bardziej lub mnie w ogólnym rozrachunku opłacalnie, zwracały się o nie sędziowanie przez panów X lub Y w ich spotkaniach. Prawie zawsze zastanawiałem się dlaczego my nie zrobiliśmy tego z Małkiem.

No i po problemie bo podobno pogwiżdże Gil. Może wyjdziemy na tym gorzej ale na dziś nie ma powodów tak sądzić.....
Powód: Gil
Ostatnio edytowane przez spartan : 05.05.2010 o godz. 20:10.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując