Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 05.05.2010, 20:03
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Słuchaj no Deyna...Po primo nic nie insynuuję.Mam po prostu wrażenie że od pewnego czasu panowie sędziowie gwiżdżą tak żeby to lokomotywa zdobyła Mistrzostwo Polski.Przypomnij sobie mecz amiki z Lechią i karny z kapelusza który dał kuchenkom 3 pkt.
Ponadto jakoś nie mogę zapomnieć przyjacielskich zdaje się stosunków panujących na linii sędziowie-piłkarze z wronek.
Ja piszę o moim,stosunku do p.Małka i nie Tobie oceniać czy ja coś insynuuję czy też nie.
Myślę że gdybyś zapytał większości kibiców Wisły co myślą o p.Małku...odpowiedź byłaby dokładnie taka sama jak moja.
Ty co mecz masz jakieś ale i węszysz spiski - daj sobie na wstrzymanie i jeśli już to baw się w te Twoje spiski po meczu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując