Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 05.05.2010, 20:01
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
...aha!a tak na marginesie jeszcze coś.
Najprawdopodobniej mecz sędziuje ...zgadnijcie kto
...no właśnie...Małek!!!
Także ja przestaje wierzyć w zwycięstwo w Warszawie.
Sory,ale ten gość nas tak nie trawi że masakra...
To cie ktoś w niezłego ..uja robi.

Sędzią meczu ma być według PS Paweł Gil.


sports.pl napisał(a):
Wiemy, kto będzie sędziował hit Legia - Wisła

Paweł Gil z Lublina będzie sędzią sobotniego spotkania Legii Warszawa z Wisłą Kraków.

Arbiter ten prowadził w tym sezonie w ekstraklasie 4 mecze z udziałem Wisły (2 zwycięstwa i 2 porażki) i 3 z udziałem stołecznego zespołu (2 wygrane i jedna porażka). Nigdy nie miał sposobności być rozjemcą w starciu tych dwóch drużyn.
Wydaje mi się, czy za podawanie takich informacji czy też słynnych inf. telelfonicznych/sms-owych rozdawane są bany czasowe ?
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując