To cie ktoś w niezłego ..uja robi.
Sędzią meczu ma być według PS
Paweł Gil.
sports.pl napisał(a):
Wiemy, kto będzie sędziował hit Legia - Wisła
Paweł Gil z Lublina będzie sędzią sobotniego spotkania Legii Warszawa z Wisłą Kraków.
Arbiter ten prowadził w tym sezonie w ekstraklasie 4 mecze z udziałem Wisły (2 zwycięstwa i 2 porażki) i 3 z udziałem stołecznego zespołu (2 wygrane i jedna porażka). Nigdy nie miał sposobności być rozjemcą w starciu tych dwóch drużyn.
|
Wydaje mi się, czy za podawanie takich informacji czy też słynnych inf. telelfonicznych/sms-owych rozdawane są bany czasowe ?