Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 05.05.2010, 19:45
Żuczek to widocznie nie oglądałeś Waszego meczu z Koroną.
Ale nie chodziło mi o wytykanie błędów sędziowskich, bo te zdarzają się ZAWSZE. Chodzi o takie podejście- o Małek, więc Legia wygra itp.

palladynTS jak to nie są insynuacje, to niby co to jest?:
''No... to ITI zamiast Choto...mają jeszcze lepszego obrońcę...p.Małka Roberta.
Dziękuję za uwagę...:-(''

Myślę, że gdybyś zapytał większość kibiców Legii co myslą o Małku- odpowiedz byłaby dokładnie taka sama jak Twoja. Nie wierzysz? Idz na nasze forum i zadaj to pytanie.
Kończę konwersację na ten temat, bo i tak do niczego nie doprowadzi.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 05.05.2010 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując