|
Żuczek to widocznie nie oglądałeś Waszego meczu z Koroną.
Ale nie chodziło mi o wytykanie błędów sędziowskich, bo te zdarzają się ZAWSZE. Chodzi o takie podejście- o Małek, więc Legia wygra itp.
palladynTS jak to nie są insynuacje, to niby co to jest?:
''No... to ITI zamiast Choto...mają jeszcze lepszego obrońcę...p.Małka Roberta.
Dziękuję za uwagę...:-(''
Myślę, że gdybyś zapytał większość kibiców Legii co myslą o Małku- odpowiedz byłaby dokładnie taka sama jak Twoja. Nie wierzysz? Idz na nasze forum i zadaj to pytanie.
Kończę konwersację na ten temat, bo i tak do niczego nie doprowadzi.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 05.05.2010 o godz. 19:51.
|