|
Słuchaj no Deyna...Po primo nic nie insynuuję.Mam po prostu wrażenie że od pewnego czasu panowie sędziowie gwiżdżą tak żeby to lokomotywa zdobyła Mistrzostwo Polski.Przypomnij sobie mecz amiki z Lechią i karny z kapelusza który dał kuchenkom 3 pkt.
Ponadto jakoś nie mogę zapomnieć przyjacielskich zdaje się stosunków panujących na linii sędziowie-piłkarze z wronek.
Ja piszę o moim,stosunku do p.Małka i nie Tobie oceniać czy ja coś insynuuję czy też nie.
Myślę że gdybyś zapytał większości kibiców Wisły co myślą o p.Małku...odpowiedź byłaby dokładnie taka sama jak moja.
|