Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.05.2010, 19:41
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze się mecz nie zaczął, a niektórzy już widzą teorie spiskowe. Jakbym czytał forum Cracovii.i.
Właśnie! Panowie tu prawie jak na forum pasożydów. A kto nam ostatnio uratował dupę przed czerwienią dla Brożka i karnym, kto nam podarował przynajmniej jedną bramkę w meczu z Piastem? Dajcie spokój. Jeszcze jakieś wycieczki o ITI... Dramat. Nijak się to wszystko ma do meczu.
Odpowiedz cytując