ToTylkoJa napisał(a):

|
Jeszcze się mecz nie zaczął, a niektórzy już widzą teorie spiskowe. Jakbym czytał forum Cracovii.i.
|
Właśnie! Panowie tu prawie jak na forum pasożydów. A kto nam ostatnio uratował dupę przed czerwienią dla Brożka i karnym, kto nam podarował przynajmniej jedną bramkę w meczu z Piastem? Dajcie spokój. Jeszcze jakieś wycieczki o ITI... Dramat. Nijak się to wszystko ma do meczu.