|
palladynTS a kogo miała Wisła w ostanich dwóch kolejkach? Po co takie chore insynuacje?
Ostatnio Legia od sędziów nic nie dostaje. Ma być karny przeciwko Legii? Jest karny, bez żadnych niedomówień.
Ostatnio coś Wiśle arbitrzy za bardzo sprzyjają, jako legionista chyba mogę się martwić. Więc najpierw spójrz na własne podwórko, a dopiero potem oceniaj innych. Jeszcze się mecz nie zaczął, a niektórzy już widzą teorie spiskowe. Jakbym czytał forum Cracovii.
Z dwojga złego jako mistrza 'wolę' Wisłę niż Lecha. Więc Legia niech ogra Wisłę u siebie, ale niech Wisła zostanie mistrzem Polski. Jak dla mnie najlepsza z najgorszych pozostałych opcji.
|