spartan napisał(a):

|
Mam nadzieję, że z Małkiem to jakiś kit. Nie trawię gościa. I jeśli to prawda to szanse na zwycięstwo są minimalne.... Zerowe?
|
No właśnie ...nie kit.Informacja nieoficjalna,ale jednak z pewnego źródła.
PS.poprzednio z tego kanału informacyjnego nie było lipy z trafnością Siejewicza.Sprawdziło się
No... to ITI zamiast Choto...mają jeszcze lepszego obrońcę...p.Małka Roberta.
Dziękuję za uwagę...:-(