Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 05.05.2010, 19:16
spartan napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że z Małkiem to jakiś kit. Nie trawię gościa. I jeśli to prawda to szanse na zwycięstwo są minimalne.... Zerowe?

No właśnie ...nie kit.Informacja nieoficjalna,ale jednak z pewnego źródła.
PS.poprzednio z tego kanału informacyjnego nie było lipy z trafnością Siejewicza.Sprawdziło się
No... to ITI zamiast Choto...mają jeszcze lepszego obrońcę...p.Małka Roberta.
Dziękuję za uwagę...:-(
Odpowiedz cytując