Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 05.05.2010, 19:10
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
...aha!a tak na marginesie jeszcze coś.
Najprawdopodobniej mecz sędziuje ...zgadnijcie kto
...no właśnie...Małek!!!
Także ja przestaje wierzyć w zwycięstwo w Warszawie.
Sory,ale ten gość nas tak nie trawi że masakra...
Mam nadzieję, że z Małkiem to jakiś kit. Nie trawię gościa. I jeśli to prawda to szanse na zwycięstwo są minimalne.... Zerowe?
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując