Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 05.05.2010, 19:07
Ochłońcie troche, jaki średniak ligowy? Jak Legia to średniak to kim my jesteśmy?

zgraja małolatów podpala chłopców z Warszawki a Ci jak nie odpuszcza i wychodza z ripostami jak grzyby po deszczu.

Juz rok temu zakładałem wpierd... na Łazienkowskiej, po meczu z Amica na SS tylko sie utwierdziłem w tym przekonaniu a po Koronie....

nie pamietam kiedy ostatnio wygralismy w "stolicy"

w kazdym badz razie wole cieszących sie Mroczków i tym podobym typkow w obcisłych koszulach i krawatach ala ŚLEDŹ niż wiwatujących "Maciejów Zeganów" z Wronek


tata majacy obrzydzenie na wszystko co warszawskie woli Amike, nie potrafie tego zrozumiec...


Liczę na Patryka i jego charakter :]
Powód: e->p
Ostatnio edytowane przez lucekj : 05.05.2010 o godz. 19:15.
Odpowiedz cytując