LAB napisał(a):

Bez napinki to pisze:
To w koncu jak u was jest z tym ITI-niby tacy be ale piszecie otwarcie ze beda ogromne wzmocnienia,wiec jak to jest ?
|
A co to ma za znaczenie? iti jest be i nawet sprowadzenie Messiego, Torresa, Buffona i Terrego z Ramosem tego nie zmieni.
Wielkie wzmocnienia? Bez przesady zadnych wielkich wzmocnien nie bedzie, a kto im wierzy to raczej jest niespelna rozumu. My wg ich zapewnien od 4 sezonów powinnismy grac regularnie w Champions League. Zwykle *******enie zeby sciagnac ludzi aby kupili karnety a to jest w tym momencie dla nich najwazniejsze.