Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 05.05.2010, 18:59
Ludzie. legia bez formy, My bez formy. Potencjał piłkarski mamy lepszy, tylko trzeba go wykrzesac.
Czyli zobaczymy "hit" -obraz nedzy i rozpaczy, niedokladne podania, zero checi do gry, mecz na stojaco(mowie o pilkarzach) w slimaczym tempie. Obym sie mylil, bo jedyna nadzieja, ze ktoras dryzyna zagra dobrze, to MOBILIZACJA, bo jakby nie patrzec, oba zespoly postrzegane sa jako swoiste sily i darza sie szacunkiem, wiec to moze zadecyduje, ze ktoras druzyna bardziej sie "zepnie".
Killzone-Przypomniec Ci mecz z Korona, w ktorym nie istnieliscie przez 82 minuty? Fakt, My z nimi tez poleglismy, ale gralismy mniejszy piach od was. My potrafimy skonstruować akcje ofensywna. Ale to, ze akurat nasz obronca nie strzelil barkiem bramki, to juz tak jest. Szczescie raz jest raz nie...a Wy go w tym seznonie macie juz tyle, ze moglo sie wyczerpac na kilkanascie spotkan w przod.
Odpowiedz cytując