Bardzo się cieszę że ktoś w Warszawie przejmuje się naszymi problemami.To znaczy że jednak się z nami ktoś liczy.
Dla porównania podam Ci bohaterów z Łazienkowskiej którzy mają z nami wygrać
Kim?
Muchą?...który odchodzi i ma centralnie Legie gdzieś o czym swiadczy jego wyjazd przed rzekomo waznym dla Was meczem do UK

?
Szalą?...proszę Cię...parodia obrońcy
Mięcielem?...który gra chyba tylko ze względu na nazwisko?
Grzelakiem?...nie ubliżajmy innym zawodnikom ,nazywając tego kopacza "napastnikiem".
Iwańskim...?porównując do Garguły sprzed kontuzji to mógłby za nim buty nosić?
Wawrzyniakiem?...pewnie chory na astme

(vide Bjoergen

?)
Ja bym sie o Bogusia nie martwił.Skończymy sezon na I miejscu to i grosz się znajdzie.
Nie lepiej zająć się Waszym konfliktem z klubem?Po pierwsze bliższa koszula ciału,a po drugie to dopiero obciach kiedy drużynie którą rzekomo sie kocha od 3 lat ubliża się,lży zawodników już nie mówiąc o właścicielach klubu.
Pamiętaj jedno.Ręki która Cię żywi się nie gryzie,a plucie na własne podwórko to wybitne sku...........!
Także kubeł zimnej wody na głowę,a czas pokaże co będzie.