Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 05.05.2010, 18:38
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
- Pawełkiem - człowiekiem, który tak naprawdę powinien grać zawodowo w curling lub coś podobnego
- umierającym ze starości Głowackim czy Sobolewskim
- rozpadającym się co 3 mecze na pół roku Gargułą
- Brożkiem, który wyjechałby już nawet grać na Słowację byle nie w Polsce
- trzema murzynkami z których tylko Marcelo się na Puchar UEFA nadaje
- pyskatym Małeckim, który już i tak jest najlepszy więc nie ma po co strzelać bramek
- kolejnym porcelanowym grajkiem Boguskim?

U nas sytuacja jest jeszcze gorsza więc się tym razem nie będę z Was śmiał, ale mamy o tyle lepiej, że u nas na 100% będzie rozpierducha składu w lecie i kilka milionów Euro na transfery, a u was przy odrobinie pecha będziecie za rok oglądać ten sam piach co teraz, nawet mimo zdobycia majstra.

Jeśli Boguś nie wypier........ połowy tych waszych Panów Piłkarzy to nic się nie zmieni. Niestety
Bardzo się cieszę że ktoś w Warszawie przejmuje się naszymi problemami.To znaczy że jednak się z nami ktoś liczy.
Dla porównania podam Ci bohaterów z Łazienkowskiej którzy mają z nami wygrać
Kim?

Muchą?...który odchodzi i ma centralnie Legie gdzieś o czym swiadczy jego wyjazd przed rzekomo waznym dla Was meczem do UK?
Szalą?...proszę Cię...parodia obrońcy
Mięcielem?...który gra chyba tylko ze względu na nazwisko?
Grzelakiem?...nie ubliżajmy innym zawodnikom ,nazywając tego kopacza "napastnikiem".
Iwańskim...?porównując do Garguły sprzed kontuzji to mógłby za nim buty nosić?
Wawrzyniakiem?...pewnie chory na astme (vide Bjoergen?)

Ja bym sie o Bogusia nie martwił.Skończymy sezon na I miejscu to i grosz się znajdzie.
Nie lepiej zająć się Waszym konfliktem z klubem?Po pierwsze bliższa koszula ciału,a po drugie to dopiero obciach kiedy drużynie którą rzekomo sie kocha od 3 lat ubliża się,lży zawodników już nie mówiąc o właścicielach klubu.
Pamiętaj jedno.Ręki która Cię żywi się nie gryzie,a plucie na własne podwórko to wybitne sku...........!
Także kubeł zimnej wody na głowę,a czas pokaże co będzie.
Odpowiedz cytując