|
Pisze legia, bo z dawnej Legii nie zostalo wiele. Akcja z nozem byla dawno, fakt byla. Po tamtym zdarzeniu (noz) bylo cicho o naszych "kibicach" ale akcja w Wilnie przypomniala o Polskich kibicach. Leje nas legia w 90% przypadkach? Spoko, Pokaz mi mecz legii w ktorym zdobyla punkty w pelni zasluzenie, a nie w wyniku szczesliwego spolotu wydarzen. Pokaz mi jakiegos pilkarza legii lepszego na swojej pozycji od Wislaka, oprocz Muchy, bo to ewenement na skale ligowa. A o tych muzynkach to nie przesadzaj, bo jak chcesz tak grac, to wspomnij o Chinczyku...Smiejesz sie z Sobola? Ciekawe, pokaz takiego walczaka w legii? Moze Rubus ? razem z tym swoim hitowym profilu na fotce. "slitasne foteczki macius".
Swoja droga, to tak was zazdrosc zzera, ze musicie sie rejestrowac na forum wrogiego klubu? Troszke dystansu!
|