Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 05.05.2010, 18:07
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
Wy jesteście na dokładnie tym samym poziomie o czym świadczą zarówno żałosna gra jak i ostatnie wyniki zarówno Legii jak i Wisły.
Wiem, że kibicowi ciężko myśleć obiektywnie, ale bez przegięć. Wisła nawet w obecnej formie jest lepsza od Legii czego dowodzi choćby to, że my jesteśmy liderem, a wy poza pierwszą trójką. Ta różnica jest już widoczna od jakiś 3 lat.

Co nie zmienia mojej opinii, że na Łazienkowskiej z wami nie wygramy. Legia to drużyna swojego boiska, Brożek zapomniał jak się strzela gole, a w naszej bramce będzie stał chłopaczek o pełnych gaciach i drugoligowych umiejętnościach.
Odpowiedz cytując