Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 05.05.2010, 17:59
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
BANANWAWA- chlopcze, wyjezdzasz nam tutaj z lewadia? Przypomniec Ci co legia zrobila na litwie? Przypomne Ci. Zdemolowała stadion Vetry, a tym samym zrobila Polsce wstyd na cala europe, nie wynikami, ale dzikusami i debilizmem.
Z Legia wygramy, ten zespol w tym momencie to sredniak ligowy (nawet nie).
Pozdrawiam
Daruj sobie teksty o "demolowaniu", bo to temat typowo piłkarski i BANANWAWA miał prawo napisać swoje zdanie.


Uważam jak wszyscy, ten mecz zadecyduje o Mistrzostwie. Liczę na duuużo szczęcia, i dobrą skuteczność naszych grajków. Jak zagramy jak z Lechem, tylko skuteczniej, to powinno być dobrze. Nie musi to być ładny mecz...ma być zwycięstwo. Legia gra słabo, ale Wisła niestety nie lepiej. Również Lech nie zachwyca, ma sporo szczęcia. Pewny jestem tego, że niezależnie kto zostanie Mistrzem, to będzie to "nagi Mistrz"...
Ostatnio edytowane przez Proud : 05.05.2010 o godz. 18:01.
Odpowiedz cytując