Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 05.05.2010, 17:56
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
BANANWAWA- chlopcze, wyjezdzasz nam tutaj z lewadia? Przypomniec Ci co legia zrobila na litwie? Przypomne Ci. Zdemolowała stadion Vetry, a tym samym zrobila Polsce wstyd na cala europe, nie wynikami, ale dzikusami i debilizmem.
Z Legia wygramy, ten zespol w tym momencie to sredniak ligowy (nawet nie).
Pozdrawiam

Ten sredniak ligowy leje Was u siebie w 90% przypadkow. Ten sredniak ligowy nazywa sie Legia a nie legia.
Ten sredniak ligowy jest cienki, ale Wisla w tej chwili nie jest lepsza.

Licze na nasza wygrana i nie interesuje mnie kto bedzie mistrzem. Dla mnie licza sie 3 punkty.

Docinki z Vetra nie skomentuje...banan dobrze to opisal

Z taka gra jak w tej chwili Wisla i Legia w pucharach moga co najwyzej podawac bidony.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując