Wyświetl pojedynczy post
BANANWAWA
Banita
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 05.05.2010, 17:55
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
BANANWAWA- chlopcze, wyjezdzasz nam tutaj z lewadia? Przypomniec Ci co legia zrobila na litwie? Przypomne Ci. Zdemolowała stadion Vetry, a tym samym zrobila Polsce wstyd na cala europe, nie wynikami, ale dzikusami i debilizmem.
Z Legia wygramy, ten zespol w tym momencie to sredniak ligowy (nawet nie).
Pozdrawiam
Naucz się czytać. W moim poście wspomniałem o Vetrze - to raz. Po drugie my tylko podtrzymaliśmy opinie o polskich kibicach. Do tej pory znali nas jako rzucających nożami w głowy zawodników drużyny przeciwnej.......

Co do drugiej części postu. Może z nami wygracie. Wcale nie twierdze, że to niemożliwe, ale skoro my jesteśmy ligowym średniakiem to Wy jesteście na dokładnie tym samym poziomie o czym świadczą zarówno żałosna gra jak i ostatnie wyniki zarówno Legii jak i Wisły.
Odpowiedz cytując