Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 05.05.2010, 17:55
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to, że wiele kibiców Legii wcale nie chce aby ich drużyna wygrała z wami w sobotę. Mało osób w Warszawie chce mistrza z Poznania. Do Was się przyzwyczailiśmy, a poza tym Wy niczego w europie nie osiągniecie bo jakoś nie widzę aby Boguś wydał kilka milionów Euro abyście mieli jakiekolwiek szanse na awans do fazy grupowej. Skończycie na Levadii albo innych Vetrach jak my kiedyś, a Amica po majstrze się jeszcze wzmocni i będą mieli jakieś szanse na sukces. Sam jestem ciekaw jaki będzie wynik....
Zejbiście się wzmocni, zwłaszcza po odejściu Lewego i Peszki na bank awansują do LM. Europo drżyj, poznańska lokomotywa nadciąga!

W sprawie Choto - to jedyny obrońca Legii, który nie kopie się w czoło bo ile są warci Astiz i Kiełbowicz pokazał mecz na Bułgarskiej. O łokietku Szali już w ogóle nie wspominam. Mam nadzieję, że jednak murzyn się nie wykuruje bo w przeciwnym razie szanse Wisełki na zwycięstwo dodatkowo się komplikują.
Odpowiedz cytując