Wyświetl pojedynczy post
BANANWAWA
Banita
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 05.05.2010, 17:30
Najgorsze jest to, że wiele kibiców Legii wcale nie chce aby ich drużyna wygrała z wami w sobotę. Mało osób w Warszawie chce mistrza z Poznania. Do Was się przyzwyczailiśmy, a poza tym Wy niczego w europie nie osiągniecie bo jakoś nie widzę aby Boguś wydał kilka milionów Euro abyście mieli jakiekolwiek szanse na awans do fazy grupowej. Skończycie na Levadii albo innych Vetrach jak my kiedyś, a Amica po majstrze się jeszcze wzmocni i będą mieli jakieś szanse na sukces. Sam jestem ciekaw jaki będzie wynik....
Odpowiedz cytując