Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 05.05.2010, 17:20
fialo napisał(a):Wyświetl post
Śmiem twierdzić, że mecz z Legią może być najłatwiejszy z pozostałych trzech. Wiadomo Legia, to Legia, ale tak słabej drużyny w Warszawie już dawno nie było. Cracovia w derbach zawsze walczy do upadłego, a Odra ma nóż na gardle. Dlatego też sądzę, że w Warszawie nic się jeszcze nie rozstrzygnie, nawet (daj Boże!) nasze zwycięsto niczego jeszcze nie przesądzi.
Tu się z Tobą nie zgodzę.
Uważam, że sobotni mecz w Warszawie rozstrzygnie losy mistrzostwa.

Jeśli wygra Wisła, derby będą nasze - tego jestem pewien - po ostatniej kompromitacji w Sosnowcu i "niezbyt dobrym" przyjęciu tej porażki przez kibiców nasi się sprężą i wygrają. A przypominam, że przed Lechem jeszcze wyjazd do Chorzowa (Ruch gra o puchary). Mecz z Odrą przy naszym liderowaniu to będzie formalność. Nawet takie gwiazdki nie skopią takiej szansy na mistrza w ostatniej kolejce.

Jeśli jednak przegramy, lub zremisujemy tracimy mistrzostwo. Amica drugi raz nie popełni błędu sprzed roku i zmotywuje się niesamowicie, tak, że nawet grający o Europę Ruch jej nie zatrzyma.

Ale to wszystko gdybanie, w niedzielę będziemy mądrzejsi.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując