Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 05.05.2010, 17:09
W naszej lidze każdy może wygrać z każdym.Jest tylko jedno ale że jak nie wygramy z Legią to MP zgarnie Lech i tego jestem pewien więc w Warszawie gramy o mistrza.
Odpowiedz cytując