Wyświetl pojedynczy post
Eberk
Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 05.05.2010, 17:08
Co prawda szwankuje strasznie u niego to dośrodkowanie ( dla porównania Łobo nieporównywalnie lepiej centruje i to nawet z piłki nie-stojącej ) ale robi wyraźnie różnicę, przede wszystkim walczy, a to, że czasem buzia mu się za bardzo otwiera no to niestety zaleta jego charakteru ;D

Jak widziałem Kirma jak grał w reprze, np. ze Słowakami, to teraz to jest zupełnie inny zawodnik. O klasę gorszy. Może to nasza liga tak obniża loty co lepszych? ;>

Co do Legii... Ruch odpadł z PP. Legia będzie pewnie walczyć o życie ( czytaj: puchary ).


Cytat:
Dlatego dziś drużyna nie ma charakteru, osobowości, wątpi w siebie, nie potrafi odpowiednio reagować w trudnych chwilach, nie jest gotowa na walkę do upadłego, na nieobliczalność. Brakuje jej tej typowej dla Kosowskiego pazerności, bezczelności, iście aroganckiego przekonania o swoich możliwościach i sobie samym, zapewniającej odporność w trudnych chwilach, niezłomną świadomość wartości i brak respektu dla kogokolwiek.
I to ma Kuchenkorz.
Ostatnio edytowane przez Eberk : 05.05.2010 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując