Cytat:
|
Sympatnie nie mają tu żadnego znaczenia. Jedynie umiejętności,ktore ma mizerne. Łobodziński też nie boi się dryblować?i to,ze ktoś się nie boi stracić piłki w psudo dryblingu czyni go wyjątkowym?
|
Kto drybluje w kadrze? Tylko Błaszczykowski. W Polsce niestety skrzydłowi albo nie umieją kiwać albo raczej nie wierzą we własne umiejętności, rzecz w psychice i tym, że trenerzy nie pozwalają na takie rzeczy zawodnikom, co dodatkowo pogarsza sprawę.. Np. Łobo przed przyjściem Kasperczaka na prawej stronie nie grał prawie nic, dostawał piłkę, miał przed sobą rywala i oddawał do środka,czasem udało mu się urwać i dośrodkować, ale kiwać nawet nie próbował. Po zmianie trenera widać jak się zmienił, widać coś pozytywnego w jego grze, nie boi się pojedynków 1 na 1, ile wolnych zostało w kilku ostatnich meczach podyktowanych po faulach na właśnie Łobodzińskim?
Ilu jest w ekstraklasie takich zawodników jak Małecki, który w formie ( a nawet bez ;D ) potrafi przejść trzech zawodników i wystawić Pawłowi piłkę do pustej bramki? Ilu?
Pan Dudi ma tu świętą rację w dyskusji z Tobą, Marszałek.
To nie jest Eredivisie, to jest Ekstraklasa, polska liga, nie możemy oczekiwać cudów z dnia na dzień.
Widać dużo pozytywów w grze Wisły w ostatnich meczach, Paweł i Rafał strzelają, na pewno nie są w optymalnej formie ale naprawdę, należy im się jakis szacunek za to co zrobili dla Białej Gwiazdy w zeszłym roku, przecież to była najlepsza para napadziorów zeszłego sezonu. Dodam jeszcze, że obaj pauzowali wskutek kontuzji.
Nie rozumiem też, czemu wszyscy narzekają na przygotowanie fizyczne? Jest złe? Nie widziałem żeby się słaniali na nogach ( ewentualnie Issa Ba i Łobodziński maja braki kondycyjne). W meczu z Koroną to my cisnęliśmy ostatnie minuty, chłopaki nie są źle przygotowani do pełnego meczu.
Co do krakowii to oglądałem parę ich meczy. Grają wcale nieźle jak na krakowię

Ten wynik 0:3 z PGE jest trochę zdradliwy, pasiaki też miały szanse nawet na 2-3 gole, tyle, że ich nie wykorzystały. Są nieźle poustawiani przez Lenczyka, jest też paru nowych zawodników.
Jak nasi ich zlekceważą to będzie jeszcze gorzej jak na jesieni, pasiaki mają czym ukłuć w ataku... Przy takim Diazie na lewej stronie, hehehe.