|
Akurat o mecz derbowy tak bardzo się teraz nie martwię. Po pierwsze, bo trzeba myśleć w tym momencie o Legii przede wszystkim. Po drugie, bo grajki chyba (mam taką nadzieję) przekonali się jak ważne jest dla nas zwycięstwo w meczu derbowym. Liczę, że w rewanżu zagrają ambitnie i rozwalą Craxę.. Przynajmniej mam taką nadzieję
|