palladynTS napisał(a):

Nie chce nikomu psuć dobrego nastroju po informacji że nie zagra z nami Choto...ale.No właśnie.
Podobno Amica daje w meczu derbowym dziewczynom z drugiej strony Błoń 800 tys.zł.Tak coby ich zmotywować.Inaczej.Żeby z nami zapierdalali jak jeszcze ani razu w tej rundzie.
|
i zestaw garnków żaroodpornych.