Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 05.05.2010, 16:11
Nie chce nikomu psuć dobrego nastroju po informacji że nie zagra z nami Choto...ale.No właśnie.
Podobno Amica daje w meczu derbowym dziewczynom z drugiej strony Błoń 800 tys.zł.Tak coby ich zmotywować.Inaczej.Żeby z nami zapierdalali jak jeszcze ani razu w tej rundzie.
Odpowiedz cytując