|
Patrzcie ile to nagle optymistów. Bardzo bym chciał żeby Wisła wywiozła z Warszawy 3 punkty, ale jakoś mało realne mi się to wydaje. Wydaje mi się, że będzie remis i będziemy musieli trochę poczekać i modlić się aby Lech nie wygrał z Ruchem, wtedy o mistrza już powinniśmy sięgnąć. Legia będzie gryzła trawe w meczu z nami, bo od tego może zależeć ich występ w pucharach.
|