Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 05.05.2010, 15:53
zim zum napisał(a):Wyświetl post
to dlaczego nas ograli na jesień? dlaczego mimo wszystko nie spadną i dlaczego na tym samym stadionie ograli Koronę 3:0 :?
Bo im sie udało?
Dlaczego ograła nas Arka? Bo jest tak dobra, czy moze akuat miała najwiekszego farta jakiego mogła miec?

Chcesz stworzyc mit ze Cracovia jest dobra druzyna?w całym sezonie strzelili 22 bramki, 3 Koronie, 1 Nam to juz pozostaje 18 bramek na 25 kolejek. WOW!

Matematycznie, Cracovia moze spaść. Tyle w temacie o Legii, z która wygramy 1-0.

edit; Legia bedzie gryzła trawe? a dlaczego? Skoro 10 zawodnikow odchodzi, to moga miec wyjebane po prostu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 05.05.2010 o godz. 16:02.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując