Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
kozuba
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
11
05.05.2010, 12:09
A ja takie pytanie z innej beczki: Czy mi się wydaje czy Małecki też się zablokował, bo o ile dobrze pamiętam to ostatnią bramkę strzelił z Ruchem 10 kolejek temu, jeszcze w tamtym roku. Chyba że coś przeoczyłem.
kozuba
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kozuba