Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 05.05.2010, 12:08
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jak można słabo widzieć derby. O Cracovii można wszystko napisać, ale nie to, że potrafią grać w piłkę.
to dlaczego nas ograli na jesień? dlaczego mimo wszystko nie spadną i dlaczego na tym samym stadionie ograli Koronę 3:0 :?
Odpowiedz cytując