Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 05.05.2010, 12:04
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Jaka liga, takie zapierdalatory.
Dobrze, że to dodałeś.

W sobotę porażka i nie ma się co łudzić. Znowu stracą gola na początku i będa się kopali po czole jak w poprzednich spotkaniach, gdzie przegrali po 0-1. Mieli dość okazji na to by już było po sprawie, spieprzyli to i tyle. Niech chociaż te derby wygrają na koniec, chociaż słabo to widzę również.
Odpowiedz cytując