Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Hetfield
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
208
05.05.2010, 11:55
Czy to prawda, że ma być telebim koło stadionu Wisły? Bo nie dosłyszałem na meczu.
Ostatnio edytowane przez Hetfield : 05.05.2010 o godz. 11:59.
Hetfield
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hetfield
Znajdź inne posty napisane przez Hetfield