Wyświetl pojedynczy post
Hetfield
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 05.05.2010, 11:55
Czy to prawda, że ma być telebim koło stadionu Wisły? Bo nie dosłyszałem na meczu.
Ostatnio edytowane przez Hetfield : 05.05.2010 o godz. 11:59.
Odpowiedz cytując