Marszałek napisał(a):

|
Sympatnie nie mają tu żadnego znaczenia. Jedynie umiejętności,ktore ma mizerne. Łobodziński też nie boi się dryblować?i to,ze ktoś się nie boi stracić piłki w psudo dryblingu czyni go wyjątkowym?Co to znaczy ładnie dośrodkował?Widze jak to robi wykonując rzuty rozne,wolne itd. Ale masz rację na dziesiątki karygodnych dośrokowań,trzy udały mi się,ładne.Geniusz.
|
dalej baw się w manipulowanie cudzymi wypowiedziami, to na pewno każdy będzie z przyjemnością z Tobą dyskutował. Geniusz? Ktoś oprócz Ciebie go tak nazwał? Chcesz oglądać geniusza- oglądaj Barcelonę. Wskaż mi 3 lepszych skrzydłowych w polskiej lidze od Małeckiego. (pewnie będziesz chciał wymienić Kiełba, który zagrał 20 meczy w Koronie i strzelił 1 bramkę).