Marszałek napisał(a):

|
Przeciez on ma braki techniczne widoczne dla średnio widzących. Bogu nie załamuj mnie,że tego nie widzisz.
|
Widzę, że jest średni w tym aspekcie

nie słaby czy beznadziejny, natomiast w kontekście naszego klubu, tego sezonu i zblizajacego się meczu nie widzę zawodników lepszych. Cenię krytycyzm i się często zgadzam z Twoimi opiniami. Ale nie tym razem. Mamy realia i mamy kontekst.
(Poza tym: zapierdalatory rzadko mają wspaniałą technikę. Taki np. Kuyt jest technicznie na trójeczkę w skali szkolnej)